top of page

O NAS

HISTORIA ZAŁOŻENIA
ADEKO

Czas biegnie, a My nieprzerwanie od ponad 14 lat tworzymy dla Państwa nowe projekty kostki brukowej - wszystko dzięki Wam i dla Was.

 

Każdy projekt zawiera:

 • pełne wymiarowanie rysunku dla ekipy brukarskiej,

 • dokładne zestawienie materiałów pod zamówienie kostki brukowej w hurtowni.

 

Kostka brukowa to materiał, który dobrze przez lata poznaliśmy i z którym na co dzień pracujemy. Nic nas nie ogranicza, dlatego czy to betonowe płyty tarasowe, kostka granitowa / brukowa lub gotowe bloki schodowe czy obrzeża palisadowe itd. - tworzymy projekty nawierzchni przy wykorzystaniu każdego materiału, który wpadnie w oko Inwestora.

A JAK TO SIĘ ZACZEŁO SPYTACIE?

Będąc już absolwentką Politechniki Łódzkiej z tytułem mgr inż. w 2009r. dostałam niestandardowe jak dla mn zapytanie ofertowe. Chodziło o bardzo ambitny projekt kostki brukowej rewaloryzacji zabytkowego parku w Giełzowie ze szczegółowym rozplanowaniem nawierzchni utwardzonych. Ogółem cały projekt podjazdu betonowego, rondo, wejścia do posesji i tarasy, w tym miejsca parkingowe. Podjęłam wyzwanie. Projekt nawierzchni w tym ogromnego podjazdu z rondem zyskał ogromne uznanie Inwestora. Historia ta dała początek marce ADEKO PROJEKT, którą powołałam do życia w 2010r.

Projekty kostki brukowej dopasowujemy do gustu i indywidualnych preferencje Inwestora. Dobieramy materiały pasujące do Klienta i jego domu oraz do otoczenia danej działki. Gusta są różne, ale dla Nas Państwa satysfakcja jest kluczowa.

 

Nasze projekty nawierzchni z kostki brukowej są unikalne bez powtarzanych schematów - w końcu to inwestycja na bardzo długie lata i nadrzędnym naszym celem jest zadowolenie Klienta z efektu końcowego.

UWAGA WAŻNE! Gwarantujemy 100% zadowolenia i nieograniczoną ilość poprawek. 

Państwa zadowolenie jest dla nas super ważne. Przecież to Wy będziecie na co dzień korzystać z zaprojektowanej nawierzchni i z tego co wspólnie razem wykreujemy.

adeko_nawierzchnia z kostki projekt.jpg

Oferujemy:​

 • projekt aranżacji ułożenia kostki brukowej - kompleksowe projekty nawierzchni z zestawieniem materiału i wymiarowaniem dla ekipy brukarskiej.

  • projekt podjazdu, wjazdów, miejsc postojowych, kostek pod zadaszone wiaty parkingowe czy garaże.

  • projekt tarasu i stref wypoczynku koło domu.

  • projekt alejek, chodników i obejść wokół domu.

  • projekt rond i miejsc do zawracania w tym również miejsc postojowych.

 • projekt ogrodów wystawowych dla producentów galanterii betonowej,

 • projekt zieleni i ogrodów prywatnych.

 • wymiarowanie i inwentaryzację działki oraz budynków i zabudowań.

 

Zapraszamy do współpracy inwestorów Indywidualnych, producentów galanterii betonowej w tym producentów kostki brukowej, deweloperów oraz firmy brukarskie. Zapraszamy każdego bez wyjątku - każdego zainteresowanego naszymi usługami. 🙂

 

Pozdrawiam

Agata wraz z całym zespołem

ADEKO PROJEKT | projekty kostki brukowej - Łódź

KONTAKT

Zawsze wyczekujemy nowych i ekscytujących zleceń. Połączmy siły.

Skontaktuj się z Nami już teraz.

FilmyADEKO

ADEKO na YouTube!

bottom of page